Способи оплати


Наложений платіж. Оплата за товар в відділенні Нової Пошти при отриманні товару.

При виборі доставки наложеним платежем Ви отримаєте можливість оплатити вартість торару в відділенні Нова Пошта при його отриманні.

Зверніть Увагу! Послуга "Наложений платіж" включає зворотню доставку грошей відправнику і не є безкоштовною. Компанія Нова Пошта стягує комісію, яка на даний час складає 20 грн + 2% від суми наложеного платежу. Комісію за наложений платіж сплачує покупець.

Оплата в системі Приват24

Оплата в системі Приват24 без комісії або з мінімальною комісією за тарифами Вашої карти.

Після завершення замовлення Ви будете перенаправлені в систему Приват24, де зможете оплатити замовлення зі свого рахунку.


Передплата на карту Приват Банк 

Оплата без комісії на карту ПриватБанка в системі Приват24 або готівкою за допомогою термінала ПриватБанк. Після підтвердження Вашого замовлення Ви отримаєте SMS з реквізитами для оплати - номер карти і ПІБ власника.

Вам необхідно перевести суму замовлення на вказану карту в системі Приват24 ("Переводи"->"На карту Приват Банк") або готівкою за допомогою будь якого терміналу Приват Банк ("Поповнити карту"->"Ввести номер карти"). Впродовж суток після зарахування коштів Ви отримаєте повідомлення про відправку замовлення.

Потрібна порада?

Якщо вам важко визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли то, що шукали, скористайтеся пошуком по магазині

Новинки 2020

Оновлення асортименту вже тут, на нашому сайті!

Дивитись новинки