Доставка


Доставка

Доставка за допомогою курєрської служби "Нова пошта"

Новою поштою відправка здійснюється в день замовлення. Впродовж 1-2 днів посилка доставляється в відділення Нової Пошти вашого міста. Порядок отримання відправлення наступний:

  1. При оформленні замовлення Вам необхідно вказати свої прізвище та ім'я, місто та номер відділення, де Ви зможете забрати замовлення, а також номер мобільного телефону. Номера відділень Нової Пошти можна знайти перейшовши за посиланням - відділення
  2. До закінчення робочого дня ми відправимо Вам СМС з трек номером посилки. За цим номером Ви зможете відстежити свою посилку на сайті Нової Пошти
  3. Коли посилка буде доставлена у Ваше відділення Ви отримаєте СМС про прибуття на склад. Отримати свою посилку Ви зможете впродовж 5 днів після прибуття (починаючи з 6 дня зберігання посилки платне). Для отримання посилки потрібно назвати номер, який прийде в СМС.


Вартість доставки замовлення оплачує покупець при отриманні згідно тарифам Нової Пошти.


Доставка курєром здійснюється тільки по передплаті.Оплата в відділенні Нової Пошти при доставці наложеним платежем

Наша компанія здійснює доставку наложеним платежем. При виборі даного способу доставки, оплата здійснюється при отриманні посилки. Крім вартості доставки потрібно також оплатити за послугу "Наложений платіж" (зворотня доставка грошей). На даний момент вартість послуги складає 20 грн + 2% від вартості відправлення.


Увага! Згідно Закону про захист прав споживачів, покупець має право повернути придбаний у нас товар впродовж 14 календарних днів та отримати повну компенсацію вартості товару. 

Потрібна порада?

Якщо вам важко визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли то, що шукали, скористайтеся пошуком по магазині

Новинки 2020

Оновлення асортименту вже тут, на нашому сайті!

Дивитись новинки